KRV DARIVALI I DUBROVAČKI VATERPOLISTI UZ NOVINARE LTV

Dubrovački sportaši, vaterpolisti VK Jug u organizaciji Dubrovačkog medijskog centra darivali su danas krv za potrebe Opće bolnice Dubnrovnik.

-Ako znamo da krv spašava živote i da je samo jedna doza krvi dovoljna za spasiti i do tri čovjeka, onda je jasno da smo se odlučili za ovu akciju i pozvali i dubrovačke vaterpoliste da nam se priključe.- izjavio je direktore Dubrovačkog medijskog centra Maro Majstorović.

-Sretni smo kada potrebe za darivanjem krvi prepoznaju naši sportaši, ali i predstavnici medija koji su im se ovom prilikom priključili. – rekao je ravnatelj Opće bolnice Dubrovnik izv.prof.prim.dr.sc. Marijo Bekić.

Akcija darivanja krvi u Općoj bolnici Dubrovnik bit će organizirana i idući tjedan, u četvrtak, 28.12.2023. na Odjelu transfuzije.