VODITELJ ODJELA Katarina Doršner dr. med. specijalist otorinolaringologije, subspec. fonijatrije katarinad@bolnica-du.hr
GLAVNA SESTRA Ivana Konjuh bacc. med. techn. ivanacr@bolnica-du.hr

Mr. Dragutin Petković dr. med. specijalist otorinolaringologije, subspec. plastične kirurgije glave i vrata
Ivan Barač dr. med. specijalist otorinolaringologije, subspec. audiologije
Tomislav Martinović dr. med. specijalist otorinolaringologije, subspec. plastične kirurgije glave i vrata
Slavko Živić dr. med. specijalist otorinolaringologije, subspec. plastične kirurgije glave i vrata
Zorana Antić Ćurčija dr. med. specijalist otorinolaringologije
Juraj Potrebica dr. med. specijalist otorinolaringologije
Jelena Popović dr. med. specijalizant otorinolaringologije

ORL odjel ima 12 stacionarnih kreveta, te organiziranu službu Dnevne bolnice i Jednodnevnu kirurgiju.
Na našem odjelu obavljavljamo operacije iz cjelokupnog područja otorinolaringologije: otološke, rinološke, kirurgija žlijezda slinovnica, štitnjače i doštitnih žlijezda, plastične operacije u području glave i vrata, vađenje stranih s tijela iz probavnog trakta, uključujući sve onkološke zahvate, koji ne zahtijevaju rekonstrukciju slobodnim režnjevima. Na odjelu se liječe i sva stanja u ORL koja zahtijevaju bolničko liječenje i dijagnostiku.

U ambulantnom dijelu rade ambulante: opća ORL ambulanta, audiološko-vestibulološka ambulanta, Hitna ORL ambulanta, te ambulanta za UZV preglede u području glave i vrata. U sklopu audiološko-vestibulološke ambulante moguće je napraviti sljedeće dijagnostičke pretrage: tonalna audiometrija, govorna audiometrija, timpanometrija, STAR, videonistagmografija.

ORL služba je organizirana tijekom 24 sata kroz dežurstvo specijaliste ORL.

ORL ambulante rade svaki radni dan od 09:00 – 14:30 sati.