Ožujak-lipanj 2020 – Provedba aktivnosti u svezi nabave usluge stručno-tehničkog nadzora nad radovima rekonstrukcije Dnevne bolnice u Metkoviću

Dana 11. 03. 2020. godine u EOJN-u objavljen je postupak javne nabave usluge stručno-tehničkog nadzora nad radovima rekonstrukcije Dnevne bolnice u Metkoviću.

Otvaranje ponuda održano je 01. travnja 2020. godine, te je u roku predviđenom za dostavu ponuda zaprimljena je 1 ponuda, koja je pregledom i analizom ocjenjena valjanom, te je Odlukom o odabiru od 03. 06 2020. godine, odabrana ponuda tvrtke A&G STUDIO d.o.o. kao ekonomski najpovoljnija ponuda.

Dana 25. 06. 2020. godine sklopljen je Ugovor o javnoj nabavi, a vrijednost sklopljenog Ugovora za uslugu stručno-tehničkog nadzora iznosi 701.250,00 kuna s PDV-om, a ugovorni rok izvršenja usluge je 17 mjeseci od uvođenja Izvođača u posao.