“Humanitarni koncert ‘Jusići pjevaju Jusića’ za dječji odjel Opće bolnice Dubrovnik”

Povodom pete obljetnice smrti skladatelja Đela Jusića njegove najpoznatije pjesme zvonile su Koncertnom dvoranom Vatroslav Lisinski u Zagrebu 17. rujna na humanitarnom donatorskom koncertu “Jusići pjevaju Jusića”

Na pozornici su nastupili Ema, Paula i Đelo Jr. Jusić koji su izveli najpoznatije pjesme iz bogatog opusa skladbi Đela Jusića.

U intimnom okruženju male dvorane, u pravoj obiteljskoj atmosferi publika je pjevala skupa s Jusićima. Pjevale su se već tradicionalne skladbe Malog raspjevanog Dubrovnika, Dubrovačkih trubadura, Tereze Kesovije, dječje skladbe…

Sva prikupljena sredstva na humanitarnom koncertu namijenjena su Dječjem odjelu Opće bolnice Dubrovnik.