Četvrtak, 29 Prosinac 2022 08:17

ZAHVALA PACIJENTICE ZBOG KVALITETE BOLNIČKE SKRBI

Riječi pohvale za osoblje Odjela za kardiologiju i Odjela za internu medicinu od naše sugrađanke:

"Poštovani,

Nedavno sam zbog pogoršanja zdravstvenog stanja po prvi puta boravila dva tjedna na bolničkom liječenju u Općoj bolnici Dubrovnik. U dubrovačkoj bolnici susrela sam se s izuzetno vrijednim medicinskim osobljem punim strpljenja.

U bolnici sam bila od 23.10. - 07.11.2022. i izuzetno sam zadovoljna tretmanom bolničkog osoblja i liječnika, posebno njihovom humanošću, stručnošću i posvećenošću poslu koji rade.

Ovim putem želim se zahvaliti svim liječnicima, medicinskim sestrama i tehničarima odjela kardiologije i interne medicine, kao i ravnatelju Opće bolnice Dubrovnik, profesoru Mariju Bekiću na osobnom angažmanu i pomoći.

Želim i na ovaj način izraziti zahvalnost i uputiti pohvale osoblju bolnice koje svoj posao obavljaju s izuzetnom posvećenošću i empatijom.

Hvala svima još jednom

Srdačan pozdrav"