Srijeda, 08 Veljača 2017 13:20

"Veliko srce Valamara" za Odjel ginekologije i opstetricije

"Veliko srce Valamara" za Odjel ginekologije i opstetricije GlasGrada

U sklopu programa Valamar Rivijere  pod nazivom „Veliko srce Valamara“, koji je jedan od osam krovnih programa društveno odgovornog poslovanja kompanije, Odjelu ginekologije i opstetricije OB Dubrovnik, uručena su donacijska sredstva u iznosu od 10 000 kuna.
Donacija je namijenjena za potporu rada odjela, u svrhu nabave osnovnog instrumentarija, koji će pridonijeti kvalitetnijem pružanju usluga pacijentima.

Ravnatelj bolnice, doc. dr.sc. Marijo Bekić, uručio je zahvalnicu Marinu Gulan, direktoru sektora prodaje, marketinga i upravljanjima prihodima, Valamar Rivijere, te se zahvalio u ime Odjela ginekologije i opstetricije kao i budućih roditelja, ističući zadovoljstvo privatnim sektorom zbog prepoznavanja potreba zajednice , kao i aktivno uključenje u njen život, u ovom slučaju u opremanje najveselijeg odjela Opće bolnice Dubrovnik.