Petak, 19 Svibanj 2017 07:03

Nastavlja se uspješna suradnja OB Dubrovnik s MF Sveučilišta u Splitu

Ravnatelj OB Dubrovnik, docent Marijo Bekić primio je studentice Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Splitu, koje borave u našoj bolnici na Odjelu za pedijatriju, s ciljem osposobljavanja za svakodnevni i praktični rad s djecom svih uzrasta. S obzirom da je dubrovačka bolnica nastavna baza MF Sveučilišta u Splitu, suradnja je ostvarena na inicijativu predstojnika Klinike za pedijatriju KBC Split, prof.dr.sc. Marijana Sarage, voditelja Kliničkih rotacija za pedijatriju, prof.dr.sc. Julija Meštrovića i voditeljice Odjela za pedijatriju OB Dubrovnik, prim.mr.sc. Marije Radonić. Praktični dio nastave se provodi već treću godinu u mjesecu svibnju, gdje su studenti raspoređeni u dvije grupe, u trajanju edukacije po tjedan dana.