Srijeda, 20 Srpanj 2016 06:25

Donacija obrtnika OB Dubrovnik

Dana 30.06.2016. Tonči Bitanga predsjednik ceha ugostitelja i turističkih djelatnika Dubrovačko-neretvanske županije i Nikola Kalafatović tajnik obrtničke komore Dubrovačko-neretvanske županije posjetili su OB Dubrovnik te donirali stolice za pacijente dnevne bolnice.

Zajednički cilj svih djelatnika OB Dubrovnik, kao i svih građana grada Dubrovnika je unaprjeđenje usluge OB Dubrovnik.
Sukladno tome na inicijativu glavne sestre internog odjela Kate Šutalo došlo je do suradnje udruženja obrtnika Grada Dubrovnika i Obrtničke komore Dubrovačko-neretvanske županije. Potreba za stolicama koje bi bile prikladne za pacijente u dnevnoj bolnici bila je samo prvi korak za suradnju koja će se, kako tvrdi g. Bitanga nastaviti i u budućnosti.

g. Bitanga i g. Kalafatović izrazili su svoje zadovoljstvo što im se pružila mogućnost unaprijediti rad OB Dubrovnik.

U ime OB Dubrovnik primopredaji je nazočio i VD Ravnatelja doc.dr.sc. Marijo Bekić dr.med. koji je izrazio svoje zadovoljstvo i zahvalnost te se nada daljnjoj zajedničkoj suradnji.

Više u ovoj kategoriji: POMOĆ DUBROVAČKE BOLNICE KB OSIJEK »