Petak, 19 Listopad 2018 10:34

OB Dubrovnik: Na Pedijatriji održana akcija "Dalmalino uveseljava djecu"

OB Dubrovnik: Na Pedijatriji održana akcija "Dalmalino uveseljava djecu" Dubrovniknet

U organizaciji Dječjeg kluba Dalmalino jučer popodne je na Odjelu pedijatrije Opće bolnice Dubrovnik održana humana akcija "Dalmalino uveseljava djecu". Cilj ovog projekta koji se osim u Dubrovniku provodi i u Zagrebu, Šibeniku, Puli, Zadru, Rijeci, Varaždinu, Osijeku i Splitu je humanizacija boravka djece koja se liječe u bolnici, promicanje i provođenje vrijednosti usmjerene općem javnom dobru i potrebama zajednice. Malenim bolesnicima koji su hospitalizirani na Odjelu pedijatrije, u maštovitoj igri i zabavi pridružili su se Dalmalino - animatori i suradnici, te članovi Plesnog studija Lazareti, Mažoretke župe dubrovačke, Plesni Studio Step 'n Jazz i Tango – Dubrovnik.