Utorak, 22 Siječanj 2019 15:02

Privremene mjere u OB Dubrovnik

Od sutra 23. siječnja u Općoj bolnici Dubrovnik uvode se privremene mjere zbog kvalitetne kontrole nad zbrinjavanjem pacijenata oboljelih od gripe i nedostatka medicinskih sestara. Privremene mjere se odnose na obustavljanje svih ˝hladnih˝ operativnih zahvata i prijeme pacijenata na elektivne pretrage na svim Odjelima OB Dubrovnik.

Privremeno se spajaju Odjel za urologiju i Odjel za plastični kirurgiju, te Odjel za opću internu medicinu i Odjel za gastroenterologiju, a sve medicinske sestre se stavljaju na raspolaganje glavnim sestrama Odjela i pomoćnici ravnatelja za sestrinstvo Bolnice poradi organizacije rada dok traje primjena privremenih  mjera.

Primjena navedenih mjera trajati će do prestanka navedenih okolnosti (najmanje dva tjedna), o čemu će javnost biti pravovremeno obaviještena.