Petak, 06 Prosinac 2019 09:54

Odjel za neurologiju dobitnik priznanja za promicanje zaštite osoba s invaliditetom

Povjerenstvo za osobe s invaliditetom Grada Dubrovnika, u suradnji s Udrugom roditelja djece s poteškoćama u razvoju "Dva skalina", organiziralo je 3. prosinca prigodni program obilježavanja Međunarodnog dana osoba s invaliditetom.

Povjerenstvo za osobe s invaliditetom ove je godine priznanja za promicanje zaštite osoba s invaliditetom dodijelila dr. Jošku Glaviću, vlasniku Poliklinike Glavić i Odjelu za neurologije Opće bolnice Dubrovnik.

Priznanje je u ime Odjela za neurologije preuzeo doc.prim.dr.sc. Denis Čerimagić.

Odjel za neurologiju je za ovo priznanje nominiran od strane Društva za multiplu sklerozu Dubrovačko-neretvanske županije.