Utorak, 17 Prosinac 2019 07:46

OB Dubrovnik dogovorila suradnju s četiri dalmatinske bolnice i glavnom zdravstvenom ustanovom u Mostaru slobodnadalmacija.hr

U Splitu je jučer održan sastanak na kojem su sudjelovali ravnatelj Opće bolnice Dubrovnik doc.prim.dr.sc. Marijo Bekić, ravnatelj KBC-a Split prof.dr.sc. Julije Meštrović, ravnatelj Sveučilišne kliničke bolnice Mostar prof.dr.sc. Ante Kvesić, ravnateljica Opće bolnice Šibensko-kninske županije Sanja Jakelić, dr.med., ravnatelj Opće bolnice Zadar Željko Čulina dr.med. i zamjenik ravnatelja Opće bolnice u Kninu Mario Smoje dr.med.

Svrha sastanka bila je prikazati rad svojih ustanova, ali i dogovor o mogućnostima međusobne suradnje, razmjeni liječnika te zajedničkom liječenju i prijevozu pacijenata.

više na: slobodnadalmacija.hr