Subota, 26 Studeni 2016 14:40

Odjel za opće pravne i kadrovske poslove

Voditelj odjela
Nives Pezer, dipl. iur.
Kontakt: 020 431 510

Odjel za opće pravne i kadrovske poslove Opće bolnice Dubrovnik obavlja poslove izrade normativnih akata i ugovora, izrade prijedloga općih akata OB Dubrovnik, prati propise i brine o njihovoj primjeni, vodi poslove uredskog poslovanja, te administrativno stručne poslove za potrebe tijela upravljanja i za potrebe raznih povjerenstava.
U odjelu su objedinjeni svi administrativni poslovi u vezi s prijemom i organizacijom ljudskih potencijala, pravima i odgovornostima zaposlenika iz radnih odnosa, vođenje propisane kadrovske evidencije iz područja radnih odnosa, poslovi protokola, vođenja urudžbenog zapisnika, prijam i otpremu pošte bolnice te poslovi arhiva.