VODITELJ ODJELA Zoran Tešanović dr. med. specijalist ginekologije i opstetricije, subspec. humane reprodukcije i ginekološke endokrinologije zorant@bolnica-du.hr
Dodatni kontakti
+385 (0)20 431-607 Administracija
GLAVNA SESTRA Sabina Dilberović mag. med. techn. sabinad@bolnica-du.hr

Mladen Miović dr. med. specijalist ginekologije i opstetricije, subspec. ginekološke onkologije
Mislav Bender dr. med. specijalist ginekologije i opstetricije
Maro Ivanković dr. med. specijalist ginekologije i opstetricije
Sanja Načinović Nalbani dr. med. specijalist ginekologije i opstetricije
Petra Kojan dr. med. specijalizant ginekologije i opstetricije
Marija Pelin Markunović dr. med. specijalizant ginekologije i opstetricije
Ana Stjepović dr. med. specijalizant ginekologije i opstetricije
Mara Tešanović dr. med. specijalizant ginekologije i opstetricije
Marija Palada Krpina dr. med. specijalist ginekologije i opstetricije, subspec. fetalne medicine i obstetricije
Mladen Zadro dr. med. specijalist ginekologije i opstetricije

PREPORUKE ZA PRATNJU NA PORODU
VODIČ ZA PACIJENTE - TEČAJ ZA TRUDNICE

Odjel za ginekologiju i opstetriciju nalazi se na prvom katu objekta “A”. Stacionarni dio odjela raspolaže sa 48 kreveta, organizacijski je podijeljen na dva dijela: dio za rodilje i dio za ginekološke pacijentice zajedno sa patologijom trudnoće. Rađaonski trakt se sastoji od dvije rađaonice i operacijskom dvoranom uz popratne prostorije. Ambulantni dio odjela raspolaže s dvije ambulante u kojima se obavljaju pregledi pacijentica redovnim radom kroz pet radnih dana, dok je druga ambulanta namijenjena za hitne slučajeve. Ambulante su opremljene sa kvalitetnim UZV uređajima. U sklopu odjela nalazi se ginekološka operacijska dvorana.